Atrakcje

Rozrywka

Zatorland

  • 10km do obiektu
Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków, licznych atrakcji w tym między innymi największego na świecie ruchomego dinozaura Argentynozaura oraz 5 – metrowego ruchomego Cyklopa. Większość eksponatów porusza się i wydaje dźwięki.

Park Minatur

  • 7km do obiektu
Park Miniatur i Lunapark to jeden z pierwszych w Polsce parków rozrywki, oferujący zabawę dla całej rodziny. Park prezentuje modele najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata.

ApiLandia

  • 6km do obiektu

ApiLandia to jedyne miejsce w Polsce, w którym dzięki połączeniu tradycji i innowacyjności – całe rodziny mają możliwość poznania tajników życia pszczół i pracy pszczelarza. 

LaLandia Fun Park

  • 10km do obiektu

LaLandia Fun Park to nowoczesna i największa w okolicy sala zabaw dla dzieci w różnym wieku, sprawia że, każdy gość znajdzie dla siebie coś fascynującego. Powierzchnia blisko 500m2 gwarantuje niesamowitą zabawę.

Energylandia

  • 13km do obiektu
Znaleźć można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych.

Agrokucyk - Mini Zoo

  • 6km do obiektu

Agrokucyk Mini ZOO to to długi spacer po dość urozmaiconym terenie. Można tam zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane – kangury benetta, zębu, dziki, szynszyle, szop pracz czy strusia emu i wiele innych.

Wrotkarnia Roller&Dance

  • 1km do obiektu

Wrotkarnia to nowa forma aktywnego spędzenia wolnego czasu dedykowana wszystkim, bez względu na grupę wiekową. Gwarantuje niezapomniane chwile zabawy i radość.

Sherlock Escape Room

  • 1km do obiektu

Escape Room ShetrLOCK to świetna zabawa dla rodzin ,znajomych i współpracowników…Jako zespół zostaniecie zamknięci w pokoju i będziecie mieć 60 minut , żeby się z niego wydostać!

Zarezerwuj
nocleg online

Noclegi możesz wygodnie zarezerwować w serwisie Booking.com. Jesteśmy również widoczni w Trip Advisor.

4.5

Doskonale

8.0

Bardzo dobra

Inne atrakcje w okolicy

Zobacz pozostałe atrakcje w pobliżu. Nasz obiekt noclegowy to świetna baza lokalizacyjna dla wielu atrakcji w regionie. 

Szlaki rowerowe

Piesze trasy

Muzea

Miejsca święte

Dla aktywnych