Atrakcje

Dla aktywnych

pływalnia Delfin

Pływalnia delfin zlokalizowana w południowej części Wadowic jest nowoczesnym obiektem zapewniającym miłe spędzenie czasu z rodziną. Do dyspozycji gości znajdziemy basen sportowy, basen rekreacyjny, zjeżdżalnie, jacuzzi solankowe.

Xtreme Fitness Wadowice

Siłownia wyposażona jest w nowoczesny i bezpieczny sprzęt najwyższej jakości. Wyszkolony personel zapewnia miłą atmosferę na salach ćwiczeń i po nimi. W ofercie poza siłownią znajdują się zajęcia grupowe, fitness czy trening personalny. Wszystkie ćwiczenia prowadzone są wykwalifikowanych instruktorów, którzy chętnie pomogą w osiągnięciu celu i podpowiedzą jaka dietę zastosować podczas treningu.

Kręgielnia - Bowling & Music Club

Kręgielnia To najnowsze trzy poziomowe centrum rozrywkowe w Wadowicach mieszczące się przy ulicy Lwowskiej 14. Dzięki bogatej ofercie każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie. Klub prócz czterech multimedialnych torów do gry w kręgle posiada nowo otwarty klub bilardowy z 4 stołami do gry. Miła oraz profesjonalna obsługa.

Wypożyczalnia kajaków

Kajaki Na Wenecji w Wadowicach tuż przy moście na rzece Skawie znajduje się przystań i wypożyczalnia kajaków. Firma kajaki-na-skawie oferuje także szkółkę kajakową dla dzieci i młodzieży oraz organizacje spływów kajakowych.

Korty Tenisowe

Korty tenisowe Tenis to sport dla każdego. Dlatego jeśli dysponujesz chwilą wolnego czasu i nadmiarem energii możesz śmiało wybrać się na nasze korty tenisowe. Ogólnodostępne korty znajdują się w Parku Miejskim oraz przy Zespole Szkół nr 2.

Zarezerwuj
nocleg online

Noclegi możesz wygodnie zarezerwować w serwisie Booking.com. Jesteśmy również widoczni w Trip Advisor.

4.5

Doskonale

8.0

Bardzo dobra

Inne atrakcje w okolicy

Zobacz pozostałe atrakcje w pobliżu. Nasz obiekt noclegowy to świetna baza lokalizacyjna dla wielu atrakcji w regionie.

Szlaki rowerowe

Piesze trasy

Muzea

Miejsca święte

Rozrywka